Новости
  Послуга прокату дитячих товарів
  Дети действительно растут очень быстро и те вещи, которые еще вчера были очень велики по размеру, завтра уже будут катастрофически малы. Поэтому гардероб малыше постоянно приходится обновлять. С этим

  Алиэкспресс на русском
  Не все пользователи интернета хорошо знают английский язык и, тем более, многие не ориентируются в конвертации валют. Особенно это касается людей, не привыкших пользоваться компьютером для покупок за

  Заказать Детский квест для детей
  Сейчас огромной популярностью среди маленького поколения являются игровые квесты для детей. Буквально 5 лет назад в этом направлении толком никто не разбирался, но за последние годы каждый второй ребенок

  Детская парикмахерская киев
  Парикмахерские от одного до трех кресел обычно открывают при учреждениях, клубах, воинских частях и т. д. в качестве филиалов крупных парикмахерских. Городские же парикмахерские имеют от четырех кресел

  Отслеживание посылок с алиэкспресс
  После того как платёж проверили статус автоматически переходит в состояние ожидание отправки. Этот статус значит что, продавцу дано время для того чтобы он отправил вашу посылку. Например: на фото у

  Игрушки для детей 6 лет для мальчиков
  - детский компьютер. Эта игра поможет обучить ребенка буквам, геометрическим фигурам и цифрам - различного вида головоломки - наборы для юных ученых, благодаря которым будущий школьник расширит свой

Главная Новости

Брокер eToro

Опубликовано: 11.08.2022

Брокер eToro розпочав свою роботу у 2007 році. Компанія заявляє себе як про майданчик соціального трейдингу. Її клієнти знаходяться у більш ніж 140 країнах. Брокер має підрозділи, що діють у різних юрисдикціях.

Компанія eToro Україна працює за ліцензією регулятора. Тому співпраця з ним надійна.

Брокер eToro

Головні переваги

Брокер eToro у порівнянні з конкурентами відрізняється своїми перевагами:

 • угоди здійснюються від 1 долара;
 • зрозумілий функціонал для отримання пасивного доходу;
 • надійні регулятори;
 • можна купувати контракт на дробові акції;
 • надається можливість купівлі акцій на американських фондових біржах.

Компанія eToro вважається нестандартним брокером. Він спрямований лише на соціальний трейдинг. Брокер ідеально підходить для пасивних інвесторів.

Заробіток

Брокер eToro пропонує 2 рахунки: демо-рахунок та стандартний торговий рахунок, що використовується для трейдингу та для копіювання угод. Іноді допускається оформлення окремого рахунку на акціях. Останній варіант потрібен при роботі з американськими фондовими біржами, дивіться Лайт Форекс.

Рахунки:

 • Демо. Дозволяє ознайомитись з функціоналом торгового майданчика, відпрацювання навичок. Трейдери починають із 100 тис. доларів.
 • Стандартний. Для копіювання одного трейдера потрібно від 200 тис. доларів до 2 млн. Одна угода виконується за допомогою 1 долара.

Компанія eToro чудово підходить для пасивного інвестування. Її обирають ті, хто розуміє правила формування інвестиційних портфелів, а також знає про їхнє управління.

Брокер eToro

Навчання

Щоб допомогти трейдерам-новачкам, на сайті підготували спеціальну вкладку «Навчання». Там позначено суть соціального трейдингу, представлено схему копіювання угод та правила вибору трейдера.

У цьому розділі пропонується теорія соціального трейдингу. Представлені новини та аналітика, а також блог. Усі представлені інструменти необхідні формування інвестиційного портфеля.

Виведення коштів

Брокер eToro виконує виведення коштів на першу вимогу клієнта без обмежень кількості запитів. Комісія та термін виведення розраховуються з урахуванням платіжної системи.

Поповнювати баланс та виводити кошти можна через WebMoney, Neteller, Skrill, PayPal, GiroPay, ЮМопеу. Також пропонуються банківські картки та перекази.

Заявки на виведення обробляються протягом 2-8 днів. Угоди здійснюються у доларах. Брокер бере комісію 5 доларів за угоду. Виводити можна від 30 доларів.

rss